De gratis Advertentie site van Leeuwarden en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Leeuwarden en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Tuin en Terras
  3. Tegels en Terrasdelen
ID: 1651

rubber tegels, speeltegels, valtegels, rubberen tegels

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Gardips
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Rubberen matten, Rubber tegels, Speeltegels, Veiligheidstegels
Antislip, geschikt als dakterrastegels, balkontegels, speeltegels, demping, fitness, bootvloeren, wellnessvloeren, fietsstallingtegels en paardenstallen, maar uiteraard ook voor speeltuinen, speelplaatjes en loopstroken op daken. Tevenstegen natte inloop, wateroverlast in winterperiode!
Verschillende kleuren (standaard zwart) en diktes leverbaar, en zelfs voorzien van milieukeurmerk. Stinken nagenoeg niet! Absoluut niet teerhoudend!

Voordeel: Ze zijn zacht, Isoleren, zijn veilig en zelfs voorzien zijn van een milieukeurmerk, ze zijn stabiel taai en solide, maar toch nog goed tilbaar waardoor ze niet snel ombuigen en goed blijven liggen. Vooral de maat 1x1 meter is zeer geschikt! De bodem heeft noppen dus water kan onderlangs wegvloeien en reinigen is eenvoudig en water kan gewoon tussendoor en onderdoor weglopen. De tegels zijn wasbaar en zelfs met hoge druk te reinigen.

Afmetingen zijn 100x100cm en 2,5cm dik! maar ook 50x50cm is mogelijk of andere diktes.

De tegels zijn goed versnijdbaar en dikkere tegels kunnen eventueel met een decoupeerzaag eenvoudig op maat gemaakt worden.

Kleuren: zwart, grijs, groen, rood.

Diktes: standaard 2, 5 dik. maar meer diktes op aanvraag leverbaar.

Voorbeeld:

Prijs voor een 50x50x2,5cm tegel 4,50 euro excl. 21%BTW.  5,50 euro Inclusief NIEUW!
Prijs voor een 100x100x2,5cm tegel 18,00 euro excl. 21%BTW. 22,00 euro inclusief NIEUW!

U heeft dus al een vierkante meter (m2) voor slechts 22,00 euro inclusief 21% BTW en dat is 50% goedkoper dan de bouwmarkt en tuinhandel.

Soms ook partijen B-keuze leverbaar (nieuwe tegels, maar licht bevuild met stof wegens lange opslag). Zie foto groene tegels! maar eenvoudig te reinigen! Meestal gunstiger geprijsd maar op=op

Vraag naar onze mogelijkheden en bel 06 44090059 of spreek uw boodschap in op mijn voicemail.
Ik bel u terug!

Deze tegels zijn multifunctioneel en ook bruikbaar onder sporttoetsellen in sportscholen, wellnessruimtes, speeltoestellen zoals trampolines, schommels, speelhuisje, op balkons en dakterrassen, Worden ook toegepast op platte daken tegen dakleerslijtage, UV-schade, en droog lopen zonder natte voeten, ook onder zonnepanelen, onder de rollerbank, spinningbike, als campingmatten in en rond de tent of voortent, rond sauna's, jacuzzi's of zwembaden, maar ook op scheepsdekken, bakken van aanhangers, garages, schuren.

Antislip eigenschappen
Verschillende kleuren en diktes leverbaar
Milieukeurmerk, Stinken daardoor nagenoeg niet!
Absoluut veilig

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy